Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Spuitmonden

Spuitmonden

Hogedrukreiniger spuitmonden zijn er in diverse uitvoeringen voor de verschillende toepassingen.

Spuitmond met Platte Straal:
De diameter van de gaatje waar het water uit komt is afhankelijk va het merk en type hogedrukreiniger. Bij een te groot gaatje is er bijna geen druk en bij een te klein gaatje kan de pomp de wateropbrengst niet kwijt. Spuitmondjes zijn er in verschillende stralen, punt, platte en in bepaalde hoeken. De meest gangbare is de 15 graden.

Professionele Vuilfrees:
Een vuilfrees is een snel roterende kogel in de kop die wel 10 maal krachtiger is dan een platte straal. Een vuilfrees kan beter niet op gelakte oppervlaktes gebruikt worden. Er zijn twee uitvoeringen van de vuilfrezen de W11 en W12.
W11 heeft een diameter van 55 mm en draait iets langzamer als een W12, maar laat meer water door.
W12 heeft een diameter van 40 mm. Deze zijn geschikt voor lagere waterdoorlaat.

32 producten, sorteren op

populariteit

    weergeven als    32 producten, sorteren op

    populariteit

      weergeven als