Wij zijn het Service Centrum voor Nilfisk Nederland

Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis*

Reinigingsmiddelen

20 producten, sorteren op

populariteit

  weergeven als  20 producten, sorteren op

  populariteit

   weergeven als

   Reinigingsmiddelen
   Shampoo en Reinigingsmiddel
   Nilfisk heeft voor de particulier hogedrukreinigers milieu vriendelijke reinigingsmiddelen. De reinigingsmiddelen worden in de fles gemengd die bij de hogedrukreinigers geleverd wordt. De juiste aanbevolen dosering staat aangegeven op de reinigingsmiddelen.

   Auto reinigen met hogedrukspuit

   Voor de autoshampoo is er nog een speciale foam sprayer waarmee je het hele voertuig in het schuim kunt zetten. Bij een Pro gaat het reinigingsmiddel in de tank achterop de machine. De docering wordt dan geregeld op de machine.

   Beoordeel ons

   Shop veilig bij ons

   EMOTA European Trustmark for e-Commerce
   Onze vermelding op www.keurmerk.info